Zarządzanie hostingiem

Usługi wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach

Nasze usługi zapewniają utrzymanie zarówno prostych serwisów internetowych, jak i zaawansowanych portali oraz obsługę domen i kont pocztowych.


Profesjonalne wsparcie

Nasza oferta skierowana jest dla firm i użytkowników indywidualnych.

Oferujemy przede wszystkim profesjonalną pomoc przy konfiguracji i zarządzaniu platformą hostingową. Doradzamy naszym Klientom we wszystkich kwestiach związanych z hostingiem oraz administracją serwerami, kierując się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Posiadamy pakiety usług dedykowane potrzebom Klientów. Świadczymy usługi za pośrednictwem czołowej firmy w branży i są to hosting domen, bazy danych, konta e-mail, FTP.


Infrastruktura sprzętowa i sieciowa

Wykorzystujemy usługi jednej z czołowych firm w branży, która do dyspozycji ma łącza o przepustowości sumarycznej powyżej 100 Gbit, obsługiwane przez światłowody od kilkunastu providerów. Każdy z serwerów wpięty jest do portu 1Gbit na przełączniku. Czasy dostępu (pingi) do serwerów są rzędu 40-50 ms. Pomieszczenia, w którym znajdują się serwery są klimatyzowane, odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób trzecich. Obecnie na potrzeby hostingu firma posiada ponad 100 osobnych serwerów z procesorami Xeon i Intel i7, które posiadają od 24 do 256 GB pamięci RAM. Używa dysków SATA, SAS jak i nowych dysków flashowych SSD. Serwery bazodanowe są ulokowane na osobnych dyskach SAS i SSD. Posiada również wiele innych serwerów, które zapewniają kopie bezpieczeństwa, obsługę DNS i pozostałe zaplecze hostingowe.


Hosting uzależniony jest od wymagań i oczekiwań Klientów, dlatego jego cenę z każdym ustalamy indywidualnie.


Cennik domen

domena rejestracja na rok odnowienie na rok
.pl 0 zł 120 zł
funkcjonalna
.com.pl .net.pl info.pl itp.
0 zł 100 zł
regionalna
.waw.pl .pila.pl slask.pl itp.
0 zł 50 zł
IDN .pl
z polskimi końcówkami
0 zł 50 zł
IDN funkcjonalna
z polskimi końcówkami
0 zł 40 zł
IDN regionalna
z polskimi końcówkami
0 zł 30 zł
.eu 25 zł 60 zł
IDN .eu
z polskimi końcówkami
25 zł 60 zł
Lub zapytaj o inne domeny. Podane ceny są cenami netto.