Pozycjonowanie

Jeśli nie ma cię na pierwszej stronie wyników wyszukiwania to tak, jakby cię wcale nie było

SEO, zwane także pozycjonowaniem, to procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych.


Błażewski Tomasz

Błażewski Tomasz

Główny programista

Napisz do mnie
Internet to niemal bezgraniczny zbiór informacji. Te które nas interesują, możemy odnaleźć dzięki wyszukiwarkom. Zadbaj o to, by potencjalni klienci nie musieli długo szukać Twojej strony. Umożliwi Ci to optymalizacja i pozycjonowanie.

Search Engine Optimization, w skrócie SEO, to wszelkie czynności wykonywane z myślą o podwyższeniu pozycji danej witryny w wynikach wyszukiwania. Ze względu na ich zakres wyróżnia się dwa typy działań: on-site i off-site. Część SEO zwana on-site odnosi się do wszelkich zmian w obrębie samej witryny, a dokładniej w jej kodzie lub treści. Inaczej mówiąc to optymalizacja stron www. Drugi dział SEO, zwany off-site odnosi się do działań poza stroną www. Innymi słowy to pozycjonowanie. W tym przypadku najistotniejszą rzeczą jest linkbuilding, czyli pozyskanie jak największej ilości linków kierujących ruch z innych źródeł do Twojej witryny.

Naczelną zasadą jest uzbrojenie się w cierpliwość, ponieważ wszelkie działania związane z SEO powinny być wykonywane systematycznie przez długi czas. Ich efekty nie będą widoczne od razu, jednak regularna praca może przynieść naprawdę zadowalające efekty.


Co zyskujesz?

  • Wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania
  • Większy ruch na stronie
  • Większą widoczność w sieci
  • Prawidłową optymalizację strony internetowej oraz kodu źródłowego
  • Optymalną budowę mapy serwisu
Zapytaj o ofertę