Działania w social media

Tworzymy i zarządzamy profilami firm w portalach społecznościowych

Strategia social media nie może być oderwana od innych kanałów marketingu i promocji i powinna być integralną częścią strategii marketingu i PR marki.


Użytkownicy portalu społecznościowego nie staną się fanami profilu Twojej firmy tylko dlatego, że on istnieje. Trzeba ich najpierw odpowiednio zainteresować i przekonać, że warto angażować się w bliższą relację.

Media społecznościowe w ostatnim czasie odgrywają coraz większą rolę w działaniach marketingowych wielu firm ze względu na fakt, że są łatwo dostępne dla wszystkich, którzy mają dostęp do internetu. Social media marketing umożliwia bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej, a dodatkowo obniża koszty działań marketingowych.

Głównym celem działań z zakresu social media marketing nie jest efekt sprzedażowy, ale budowanie wizerunku marki. Materiały do kampanii marketingowych tworzy się, nie tylko po to by zdobyć uwagę klienta, lecz przede wszystkim w celu zachęcenia go do dzielenia się nimi ze swoimi znajomymi. Skutkuje to zwiększeniem wiarygodności przekazywanej treści, gdyż pochodzi ona z zaufanego źródła.

Skuteczne zarządzanie profilem wymaga kreatywności oraz poświęcenia dużej ilości czasu zarówno profilowi, jak i internautom mającym z nim kontakt. Niestety, samo założenie konta nie wystarczy, aby skutecznie korzystać z Social Media.


Co oferujemy?

Głównym działaniem z zakresu social marketing na Facebooku, jest stworzenie i zarządzanie fanpage marki lub firmy. W ramach aktywności, na profilu zamieszcza się zdjęcia, filmy, lub wiadomości tekstowe. Działania mają na celu aktywizację fanów firmy, co przekłada się na tworzenie pozytywnego wizerunku marki.

Oferujemy pomoc w prowadzeniu kont firmowych oraz w ich skutecznym zarządzaniu poprzez kompleksową obsługę.

Zapytaj o ofertę