O nas

Agencja Interaktywna

Pasjonujemy się tym, co robimy, dlatego realizujemy projekty, z których Klienci są zadowoleni i chętnie polecają nas innym.

Zrealizowaliśmy projekty dla kilkudziesięciu firm i instytucji publicznych. Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe.

Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

Agencja Interaktywna

Przygotowujemy i wdrażamy wizerunek firmy w Internecie na podstawie założeń marketingowych przedstawionych przez Klienta.

Oferujemy wiele usług w zakresie rozwiązań internetowych. Przede wszystkim projektujemy funkcjonalne i nowoczesne serwisy internetowe, na podstawie których tworzymy dedykowane aplikacje webowe. Prowadzimy kampanie w mediach społecznościowych, których celem jest duża widoczność Klienta w sieci. Kreujemy profesjonalny wizerunek poprzez publikowanie wartościowych treści promowanych przez wiele kanałów komunikacyjnych.


Błażewski Tomasz

Błażewski Tomasz

Główny programista

Napisz do mnie

Doświadczenie i umiejętności

Nasz zespół spełnia dwa podstawowe wymagania w nowoczesnym świecie biznesu - posiada praktyczne umiejętności internetowe oraz nie brakuje mu motywacji do ciągłej nauki.

Posiadamy Certyfikat od Google i IAB Europe, potwierdzający ukończenie kursu marketingu internetowego w ramach programu Internetowe Rewolucje, który dostarcza wiedzę na tematy takie jak reklama SEM, e-mail marketing, media społecznościowe, kampanie display, reklama wideo, geotargetowanie, e-commerce oraz podstawy analityki.

Kurs Internetowe Rewolucje zdobył nagrodę Digital Skills Award przyznawanej przez Komisję Europejską.

Posiadamy także Certyfikat od Microsoft Virtual Academy, potwierdzający ukończenie kursu tworzenia stron internetowych, który dotyczył takich zagadnień jak HTML, CSS i JavaScript.

GoogleInternetowe rewolucjeIAB EuropeMicrosoft Virtual Academy

Technologie

Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania.

Podczas tworzenia dedykowanych stron internetowych i portali oraz aplikacji webowych korzystamy z autorskich platform, dzięki czemu tworzone praktycznie od zera systemy są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Realizujemy również projekty w oparciu o platformy Open Source - między innymi Joomla!, WordPress, Quick.Cart.


Dostępność

Dokładamy wszelkiej staranności, aby wdrażane przez nas strony internetowe i portale zapewniały poprawne wyświetlanie prezentowanej treści przez jak najszerszee grono użytkowników. Projektujemy zgodnie ze standardami Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0) oraz Responsive Web Design (RWD).

Oferujemy także optymalizację serwisów pod kątem wysokiego poziomu użyteczności oraz wyszukiwarek internetowych.

W3CBootstrap

Web development

Tworzymy nowoczesne i responsywne serwisy internetowe. Rekomendujemy wykorzystanie naszej autorskiej platformy zarządzania treścią, ale realizujemy również projekty w oparciu o platformy Open Source - między innymi Joomla!, WordPress, Quick.Cart.

Joomla!WordPressQuick.Cart

Mobile development

Odpowiadając na potrzeby rynku - ponad połowa użytkowników smartfonów korzysta z aplikacji - oferujemy budowę oprogramowania na platformy Android, iOS i Windows Phone.

Specjalizujemy się w tworzonych według wymagań i specyfiki Klienta aplikacjach webowych, które integrujemy ze stroną internetową oraz bazami danych.

AndroidiOSWindows Phone

Software

Do tworzenia dedykowanych Technologi Internetowych wspierających działania biznesowe i administracyjne wykorzystujemy różne języki programowania i biblioteki programistyczne.

PHPMySQLJavaScriptjQueryangularJS
Skontaktuj się z nami